Католицизм - православный взгляд или католическая церковь как она есть

КАТОЛИЦИЗМ І УКРАЇНА
Священик Олексій Добош

Описание книги:

З благословіння Преосвященнійшого Феодора єпископа Кам'янець-Подільського і Городоцького.

Перед багатьма нашими земляками стоїть проблема оцінки та вибору християнського світогляду, який був основою релігійного, суспільного та культурного життя нашого народу в минулому. Але тут українця чекає певний вибір: християнство Східного чи Західного віросповідання. Наші предки зробили свій вибір у користь Православ'я - Східного віросповідання, та з часом під натиском експансійної політики Заходу через Польщу були змушені "познайомитися" і з католицизмом. Серед нас немало таких, хто не знає історії свого народу та ролі католицизму в житті України. Саме тому мною благословляється видання цієї книги, у якій розкривається діяльність католицизму в Україні.
Читайте коли, як, з чим прийшов католицизм на нашу землю і якими засобами діяв; зрозумійте, що критерієм оцінки релігії є втілення в життя Божої Істини, а не вміле маскування під соціально-благодійну активність.
Як колись наші предки віками стояли перед вістрям польсько-католицького меча, майте мужність сьогодні встояти перед облесливістю католицьких спокус, сповідати Істину Православ'я та підтримати тих, хто похитнувся у вірі.


Содержание книги:

Передмова
Розділ І

І-е тисячоліття

Розділ II

ХІ-е століття

Розділ ІІІ

XIII-століття

Розділ IV

ХIII століття

Розділ V

XIV століття

Замість епілогу
Православное христианство.ru Коллекция.ру Рейтинг Rambler's Top100